Категорії розділу

Міні-чат

Наше опитування

Звідки Ви дізналися про наш сайт?
Всього відповідей: 28

Статистика

Офіційний сайт м. Шостка


Православне інтернет-радіо "Просфора"


Відправ SMS
 зі своїми побажаннями
і підтримай наш сайт


Переклад
translate

Locations of visitors to this page
____________________
ДРУЗІ САЙТУ:
Головна » 2010 » Березень » 31 » В Свято-Воскресенському кафедральному соборі від тепер і назавжди буде перебувати чудотворна ікона з мощами Св. Вмц. Варвари.
В Свято-Воскресенському кафедральному соборі від тепер і назавжди буде перебувати чудотворна ікона з мощами Св. Вмц. Варвари.
14:10
В Свято-Воскресенському кафедральному соборі від тепер і назавжди буде перебувати чудотворна ікона з мощами
Св. Вмц. Варвари.


21 беразня в Неділю 5-ту Великого посту, Прп. Марії Єгипетської, Преосвященнійшим владикою Мефодієм була освячена та виставлена для постійного поклоніння Чудотворна ікона з часточкою мощів Святої Великомучениці Варвари.

Сумське єпархіальне управління виносить щиру подяку меценатам і благодійникам, які приклали усі зусилля, щоб сьогодні і постійно люди мали змогу прикладатися та підносити свої молитви до всемогутнього Бога через заступництво цієї великої святої за своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Свята Варвара— християнська свята, великомучениця. 306 року в юному віці у м. Іоліполі (Мала Азія) постраждала за сповідання віри Христової — за присудом місцевої влади її стратив власний батько, жорстокий язичник Діоскор. Відразу після її мученицької кончини діва Варвара стала вшановуватися християнами, як свята великомучениця. Святість діви Варвари засвідчувалася також багатьма чудесами, які відбувалися біля її гробниці.

Після утвердження християнства в Римській імперії мощі святої Варвари вшановувалися в місті, де вона постраждала, а потім були перенесені до Константинополя. Згідно літописних свідчень на початку ХІІ ст. мощі святої великомучениці Варвари були перенесені у Київ візантійською княжною Варварою — дружиною великого Київського князя Святополка-Михаїла Ізяславовича, та встановлені у збудованому цим князем Михайлівському Золотоверхому соборі. У цьому храмі вони перебували понад 800 років — до часу його закриття і руйнування. З 1960 р. мощі святої великомучениці Варвари перебувають у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі Києва.

З метою гідного вшанування ювілею 1700-ліття від часу мученицької кончини діви Варвари — святої великомучениці, яка шанується не тільки Православною Церквою, — згідно рішення Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату протягом травня-вересня 2006 р. мощі святої Варвари вперше за майже 900-літнню історію їх перебування у Києві були вивезені для поклоніння в інші міста України. Так і Свято-Воскресенський кафедральний собор у місяці липні року Божого 2006 була встановлена рака з мощами цієї великої святої для поклоніння народу.


        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

Переглядів: 562 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Календар

«  Березень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

АРХІВ НОВИН




web камера

Свято-Воскресенський

Собор м. Суми